Monday Oct 11 Mon Oct 11
Tuesday Oct 12 Tue Oct 12
Wednesday Oct 13 Wed Oct 13
Thursday Oct 14 Thu Oct 14
Friday Oct 15 Fri Oct 15
Saturday Oct 16 Sat Oct 16
Sunday Oct 17 Sun Oct 17
PowerZone 05:30 am - 06:30 am Jean Bruner Jachino 
 
Pilates 08:15 am - 09:00 am Bonnie Ferenbach 
 
 
T.G. Training 09:15 am - 10:00 am Carmine Gagnor 
 
RIPPED 10:00 am - 10:45 am Amanda Neubauer 
 
Silver Sneakers Yoga 11:15 am - 12:00 pm Jan Wilson 
 
 
 
 
 
 
 
PiYo 05:15 pm - 06:00 pm Stephanie Hughes 
BodyPump 05:30 pm - 06:15 pm Amanda Neubauer 
 
 
Tai Chi 06:30 pm - 07:30 pm Theodore Harrison 
BarreFit 05:30 am - 06:30 am Jean Bruner Jachino 
CycleFit 05:30 am - 06:15 am Angie Kinney 
CycleFit 08:15 am - 09:00 am Angie Kinney 
PowerZone 08:30 am - 09:15 am Bonnie Ferenbach 
 
 
 
 
 
 
Bootcamp 12:00 pm - 01:00 pm  
 
Silver Sneakers Classic 01:30 pm - 02:15 pm Andrea Byrne 
 
 
 
 
Zumba 05:15 pm - 06:00 pm Jennifer Bozarth 
Pilates 05:30 pm - 06:15 pm Stephanie Hughes 
CycleFit 05:45 pm - 06:30 pm Tiffany McCabe 
 
Yoga 06:30 pm - 07:30 pm Renee Clausner 
RIPPED 05:30 am - 06:30 am  
T.G. Training 05:30 am - 06:15 am Jean Bruner Jachino 
Strength And Tone 08:15 am - 09:00 am Bonnie Ferenbach 
 
 
Zumba 09:15 am - 10:00 am Jill Kennedy-Broughton 
 
 
Pilates 10:15 am - 11:00 am Carmine Gagnor 
Silver Sneakers Yoga 11:15 am - 12:00 pm Andrea Byrne 
 
 
 
 
PowerZone 04:00 pm - 04:45 pm Christine Davis 
 
Step Aerobics 05:00 pm - 05:45 pm Christine Davis 
 
 
 
BodyPump 06:00 pm - 06:45 pm Cheryl Chiapetto 
 
CycleFit 05:30 am - 06:30 am Scott Clark 
 
 
PowerZone 08:30 am - 09:15 am Carmine Gagnor 
 
CycleFit 09:15 am - 10:00 am Angie Kinney 
 
STRONG by ZUMBA 10:00 am - 11:00 am Amanda Neubauer 
 
 
Bootcamp 12:00 pm - 01:00 pm  
 
Silver Sneakers Classic 01:30 pm - 02:15 pm Andrea Byrne 
 
 
Step Aerobics 04:30 pm - 05:15 pm Christine Davis 
 
 
Pilates 05:30 pm - 06:15 pm Stephanie Hughes 
CycleFit 05:45 pm - 06:30 pm Tiffany McCabe 
 
 
RIPPED 05:30 am - 06:30 am Laurie Riva 
T.G. Training 05:30 am - 06:15 am Brandy Payne 
Strength And Tone 08:15 am - 09:00 am Emily Bernardes Klockenga 
 
 
T.G. Training 09:15 am - 10:00 am Carmine Gagnor 
ZUMBA LIVE Stream from SOUTH 09:15 am - 10:00 am Cheryl Chiapetto 
 
BodyPump 10:15 am - 11:00 am Amanda Neubauer 
Silver Sneakers Yoga 11:15 am - 12:00 pm Andrea Byrne 
 
 
 
 
 
 
PowerZone 05:00 pm - 06:00 pm Christine Davis 
 
 
 
 
 
 
 
Zumba 08:15 am - 09:00 am Jennifer Bozarth 
 
 
BodyPump 09:15 am - 10:00 am Cheryl Chiapetto 
 
 
Step Aerobics 10:15 am - 11:00 am Teresa Gladson 
PowerZone 11:15 am - 12:15 pm Teresa Gladson 
 
Tai Chi 12:30 pm - 01:30 pm Theodore Harrison 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PowerZone Max 09:00 am - 09:45 am Emily Bernardes Klockenga 
 
 
 
 
 
 
 
 
PowerZone 03:00 pm - 03:45 pm Christine Davis